Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się ZDRADA-NIEWIERNOŚĆ PARTNERA – dostarczymy Ci dowody Wywiad gospodarczy Uzyskamy dla Ciebie KAŻDĄ INFORMACJĘ Ochrona VIP

SZYBKI KONTAKT 24/7 :    +48  602 263 233   lub   +48 500 301 768


Wywiad gospodarczy - kraje bloku wschodniego

Wywiad gospodarczy - Białoruś, Ukraina, Rosja

Kraje bloku wschodniego stanowia bardzo atrakcyjny rynek dla przedsiębiorców z Polski i Europy. Odmienność przepisów prawa oraz kultury i struktury biznesowej sprawiają, że podjęcie współpracy z firmą wschodnią bez wcześniejszego jej sprawdzenia może okazać się bardzo ryzykowne. Wywiad gospodarczy w takich krajach jak Białoruś, Ukraina czy też Federacja Rosyjska to usługa, której nie można znależć w portfolio większości wywiadowni gospodarczych. Agencja Brand jako jedna z nielicznych firm oferuje pełen zakres uslug związanych z wywiadem gospodarczym w takich krajach jak Białoruś, Ukraina czy Federacja Rosyjska. Dzięki naszym licznym współpracownikom w tych krajach jesteśmy w stanie bardzo szybko dostarczyć raport wywiadowczy wraz z oceną wiarygodności kontrahenta oraz ryzyka inwestycyjnego.  

Masz zamiar zainwestować lub podjąć wspólpracę z firmą z Ukrainy, Białorusi czy też Federacji Rosyjskiej? Dowiedz się najpierw z kim będziesz wspólpracował! To niewiele kosztuje a może uchronić Ciebie przed gigantycznymi stratami lub rozczarowaniami!


Serwis ten używa plików "cookies". Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.