Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się ZDRADA-NIEWIERNOŚĆ PARTNERA – dostarczymy Ci dowody Wywiad gospodarczy Uzyskamy dla Ciebie KAŻDĄ INFORMACJĘ Ochrona VIP

SZYBKI KONTAKT 24/7 :    +48  602 263 233   lub   +48 500 301 768


Wykrywanie podsłuchów

Nieuczciwa konkurencja to problem, z którym mamy na co dzień do czynienia. Jeszcze kilka lat temu zostawiano w gabinetach lub salach konferencyjnych dyktafony lub nagrywające walkman'y. Jednak w dzisiejszych czasach ogólna dostępność specjalistycznego sprzętu sprawiła, że szpiegowanie innych staje się o wiele bardziej proste a zarezem skuteczniejsze. Miniaturowe kamery w dlugopisach, pluskwy wielkości jednogroszówki czy też podsłuchy wmontowane w urządzenia codziennego urzytku - to urządzenia, którymi dzisiaj posługują się nieuczciwi konkurenci lub inne osoby, którym zależy na uzyskaniu wartościowych informacji takich jak n.p. dotarci do twojego dostawcy, poznanie cen zakupu, zdobycie know-how - to te z najczęstszych w naszej praktyce.

Jeśli zatem dzieją się jakies dziwne rzeczy w Twojej firmie jak np. konkurencja zaczyna handlować tym samym towarem, klient zaczął kupować bezpośrednio u twojego dostawcy, konkurencja składa oferty o przysłowiową złotówkę lepsze od Ciebie możesz być nimal pewien, że jesteś inwigilowany. Bardzo często również nasi partnerzy (żona, mąż itd.) chcą wejść zbyt daleko w naszą prywatność. Przykłady te pochodzą z naszej praktyki i doświadczeń. Jednak każdy z nas ma inne problemy i z innych powodów może być szpiegowany.

Podsłuchy zakładają również zwykli bandyci aby uzyskać informacje o ilości gotówki lub towaru w firmie (przypadek jednego kupca z Wólki Kosowskiej).

Nasza oferta to kompleksowa kontrola pomieszczeń (gabinetów, sal konferencyjnych, mieszkań, domów) oraz samochodów pod kątem umieszczenia w nich:

  • kamer i mikrokamer przewodowych i bezprzewodowych
  • podsłuchów analogowych
  • podsłuchów cyfrowych
  • podsłuchów zamontowanych na kablowych liniach telefonicznych

Nasza przewaga nad konkurencją to najnowszej generacji skanery - sprzęt do wykrywania podsłuchów oraz eksperci z wieloletnią praktyką. Jesteśmy w stanie zlokalizować każdy sprzęt podsłuchowy czy to rejestrujący w stanie uśpionym lub aktywnym.

Zastanów sie nad swoimi stratami jakie ponosisz lub możesz ponieść przez szpiegostwo nieuczciwej konkurencji lub innych osób. Wniosek jest tylko jeden chroń swoją prywatność, wiedzę, zyski i pieniądze. Skontaktuj się z nami a pomożemi Tobie w każdej nawet najbardziej nietypowej sprawie. Wszystkim klientom gwarantujemy zachowanie dyskrecji. Przy stałej współpracy (cyklicznym monitoringu pomieszczeń lub samochodów) oferujemy korzystne ceny i rabaty.


Serwis ten używa plików "cookies". Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.