Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się ZDRADA-NIEWIERNOŚĆ PARTNERA – dostarczymy Ci dowody Wywiad gospodarczy Uzyskamy dla Ciebie KAŻDĄ INFORMACJĘ Ochrona VIP

SZYBKI KONTAKT 24/7 :    +48  602 263 233   lub   +48 500 301 768


Pozyskiwanie informacji

Pozyskiwanie informacji

Pozyskiwanie informacji to kwintesencja pracy detektywistycznej. Dla wielu naszych klientów konkretna informacja to być albo nie być na rynku lub sprawa "życia lub śmierci". Doświadczenie nauczyło nas, że można pozyskac każdą informację (oczywiście zgodnie z prawem). Jedne wymagają większego zaangażowania ludzi i kontaktów i zajmują więcej czasu inne można zdobyć z dnia na dzień. Dlatego też jeśli interesuje Ciebie pozyskanie jakichkolwiek informacji - czy to biznesowych czy też osobistych (mieszczących się w granicach prawa) - umów się z nami już dziś na spotkanie aby przedyskutować co możemy dla Ciebie zrobić. Przyjmujemy również zlecenia dotyczące pozyskiwania informacji na terenie całej Europy jak również w krajach bloku wschodniego (Ukraina, Białoruś, Łotwa, Estonia, Federacja Rosyjska). Pozyskując informacje pracujemy w sposób dyskretny z naciskiem na ochrone dóbr naszego klienta.

Jesteśmy profesjonalistami i lubimy konkrety - dlatego też prosimy abyś przyszedł na spotkanie przygotowany i z konkretnymi pytaniami gdyż nie przyjmujemy zleceń typu: "Chcę wiedzieć wszystko o ...!" - wszystko znaczy nic (w tym przypadku), dlatego też jako klient musisz precyzyjnie określić jakie informacje Ciebie interesują a mu uzyskamy je dla Ciebie.


Serwis ten używa plików "cookies". Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.