Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się ZDRADA-NIEWIERNOŚĆ PARTNERA – dostarczymy Ci dowody Wywiad gospodarczy Uzyskamy dla Ciebie KAŻDĄ INFORMACJĘ Ochrona VIP

SZYBKI KONTAKT 24/7 :    +48  602 263 233   lub   +48 500 301 768


Poszukiwanie osób zaginionych/ukrywających się

Poszukiwanie osób zaginionych

Zaginięcie osoby bliskiej jest zawsze dramatem dla rodziny i bliskich. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wielkim dopóki nie dotknie nas osobiście. Zaczynamy szukać pomocy we wszystkich możliwych żródłach. Począwszy od policji, poprzez fundacji zajmujące się sprawami osób zaginionych, sprzedanych i wywiezionych za granicę skończywszy na jasnowidzach. Szukamy pomocy, czasami tylko promyka nadzieji na odnalezienie bliskiej nam osoby czepiając się wszelkich dostepnych opcji. Często udaje się odnależć osobę zaginioną ale również często miejsce pobytu osoby zaginionej pozostaje nieznane przez wiele lat bądż też finał poszukiwań kończy się tragicznie. W tego typu sprawach zawsze jesteśmy bardzo konkretni i jasno przedstawiamy co możemy zrobić dla naszego klienta. Nie składamy pustych obietnic aby nie narażać bliskich na kolejne rozczarowania. Zatrudnienie prywatnego detektywa w przypadku zaginięcia osoby to wprowadzenie nowych koncepcji do poszukiwań bardzo często wykraczających poza ramy i koncepcje zwykłych poszukiwań prowadzonych przez organa ścigania. Nasi wywiadowcy gromadzą wszystkie nawet z pozoru nieistotne informacji, które mogą doprowadzić do rozwiązania sprawy. Zawsze ściśle współpracujemy z organizacjami pozarządowymi w tego typu przypadkach w celu nadania poszukiwaniom jak najszerszego kręgu.

Poszukiwanie osób to również sprawy związane z odnajdywaniem osób, z którymi straciliśmy kontakt w wyniku różnych zawirowań losu. Zajmujemy się poszukiwaniem biologicznych rodziców, ustalaniem miejsca aktualnego pobytu osób, odnajdywaniem dawnych znajomych/przyjaciół - to tylko niektóre z przypadków wynikających z naszego doświadczenia. Również częste są przypadki gdy poszukujemy osoby ukrywające się. W większości przypadków ma to miejsce wobec dłużników i nieuczciwych partnerów ale bardzo często również na życzenie klienta nie wnikamy w jakim celu mamy odnależć inną osobę.

Wiemy, że każde zlecenie to bardzo indywidualna sprawa - dlatego też skontaktuj się z nami i umów na spotkanie czy to w którymś z naszych biur czy też innym miejscu abyśmy mogli powiedzięć Ci jak możemy pomóc.


Serwis ten używa plików "cookies". Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.