Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się ZDRADA-NIEWIERNOŚĆ PARTNERA – dostarczymy Ci dowody Wywiad gospodarczy Uzyskamy dla Ciebie KAŻDĄ INFORMACJĘ Ochrona VIP

SZYBKI KONTAKT 24/7 :    +48  602 263 233   lub   +48 500 301 768


Poszukiwanie mienia i osób

Poszukiwanie osób ukrywających sie

Prowadząc firmę w dzisiejszych czasach bardzo często jesteśmy zmuszeni do zaufania drugiej osobie. Zdarza się, że taka osoba nadużyje naszego zaufania i zniknie z naszego pola widzenia, celowo ukrywa sie przed nami. Organa ścigania bardzo często są bezsilne w tego typu przypadkach ze względu na np. brak formalnych umów pomiędzy stronami lub też bardzo często nie chcemy powiadamiać organów ścigania ze względu na bardzo delikatny lub rodzinny charakter sprawy. Firma nasza specjalizuje się w tego typu poszukiwaniach osób ukrywających się nie tylko w Polsce ale również na terenie całej Europy. Nasze bardzo liczne kontakty w krajach bloku wschodniego takich jak Białoruś, Ukraina, Łotwa, Estonia i Federacja Rosyjska pozwalają nam rowniez prowadzić poszukiwania w tych krajach na co nie może pozwolić sobie większość konkurencji. 

Poszukiwanie mienia

Skuteczne poszukiwanie mienia należy do jednych z najtrudniejszych czynności windykacyjnych. Dlatego też w Twoim interesie leży abyś zlecił to zadanie profesjonalistom. Nasza firma wkracza do akci wtedy kiedy komornicy i inny windykatorzy bezradnie rozkładają ręce. Należy pamiętać o tym, że dłużnicy zawsze starają się maksymalnie ukryć informacje o swoim majątku. W tego typu przypadkach najważniejszą sprawą jest szybkość oraz skuteczność działania, gdyż istnieje bardzo duże ryzyko, iż dłużnik pozbędzie się (wysprzeda) składniki swojego majątku - uniemożliwiając egzekucję zasądzonego zobowiązania. Dlatego też oferujemu szybkie i sprawne ustalenie faktycznego stanu majątku Twojego dlużnika i doprowadzenie do sprawnej egzekucji. Efektem naszych działań jest zawsze precyzyjne wskazanie informacji umożliwiające skuteczną egzekucję zasądzonych roszczeń.

Poszukiwanie mienia to także działania mające na celu ustalenie miejsca, w którym mogą znajdować się skradzione przedmioty, które bardzo często mają bardzo wysoką wartość rynkową. Również w tego typu przypadkach podejmujemy działania we współpracy z organami ścigania mające na celu odnalezienie i zwrot prawowitemu właścicielowi skradzionego dobra (maszyny, urządzenia, samochody itp.) .

 


Serwis ten używa plików "cookies". Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.