Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się ZDRADA-NIEWIERNOŚĆ PARTNERA – dostarczymy Ci dowody Wywiad gospodarczy Uzyskamy dla Ciebie KAŻDĄ INFORMACJĘ Ochrona VIP

SZYBKI KONTAKT 24/7 :    +48  602 263 233   lub   +48 500 301 768


O nas

NASZ CEL TO: PRZEWYŻSZYĆ TWOJE OCZEKIWANIA!

PODSTAWY PRAWNE 

Brand to eksperckie konsorcjum, którego właściciele moga pochwalić się wieloletnia praktyką w zakresie prac dochodzeniowo-śledczych i wywiadowczych. Dzialalność detektywistyczną prowadzimy zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych numer RD-10/2009 prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Liderem konsorcjum jest licencjonowany detektyw Jacek Banaszewski - posiadający licencje detektywa nr. 750, upoważniającą do wykonywania czynności określonych w art.2, art.8, ust. 1 i art. 9 ustawy z dnia 6 lipca 2001r. o usługach detektywistycznych (Dz.U. z 2002r. Nr.12, poz. 110).

PROFESJONALIZM

Nasze profesjonalne podejście do powieżonych nam spraw sprawiło, że zaufały nam takie firmy jak m.in.

  • PZU S.A.
  • TVN S.A.
  • DPD Polska Sp. z o.o.
  • Siódemka - przesyłki kurierskie
  • Tersa Group
  • oraz wiele innych firm jak również osób prywatnych 

Naszym klientom gwarantujemy obsługę powierzonych spraw oraz zleceń na najwyższym poziomie. Jesteśmy profesjonalistami i pracujemy tylko i wyłącznie z profesjonalistami - począwszy od byłych funkcjonariuszy pionu dochodzenowo-śledczego poprzez byłych antyterrorystów a skonczywszy na ekspertach kryminalistyki i laboratoriach kryminalistycznych. Nasze trzy biura pozwalaja w sposób dynamiczny koordynować działania na terenie całej Polski. Razbudowana sieć kontaktów w całej Europie umozliwia nam działania, które znacznie przewyższają możliwości innych podmiotów prowadzących podobną działalność. Poprzez naszych współpracowników i kontakty w Europie Wschodniej prowadzimy sprawy również w takich krajach jak Białoruś, Ukraina czy też Federacja Rosyjska.

DYSKRECJA

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy zachowanie pełnej dyskrecji oraz poufności wszelkich powieżonych nam spraw jak równiez informacji już od momentu skontaktowania się z nami. Bezpieczeństwo informacji, takt oraz dyskrecja w działaniu są dla nas priorytetami. Wszelkie działania, powierzone przez klienta jak również uzyskane przez nas informacje traktowane są jako poufne.  Na życzenie klienta sporządzamy umowe o zachowaniu poufności.

GWARANCJA JAKOŚCI

Wyznajemy zasadę, że zadowolony z naszych usług klient to najlepsza reklama i potwierdzenie naszego profesjonalizmu. Dlatego też już w trakcie pierwszej rozmowy przedstawiamy jasno i rzeczowo - co możemy zrobić dla klienta - bez owijania w bawełnę i zwodzenia. Zawsze starannie analizujemy problem klienta i przedstawiamy propozycję rozwiązania. Gwarantujemy, że   zlecenie, którego się podjeliśmy będzie wykonane nie na wysokim lecz najwyższym poziomie.

ELASTYCZNOŚĆ W DZIAŁANIU

Nasze działania zawsze dostosowujemy do porzeb klientów, gdyż to oni najlepiej znają swoje problemy i wiedzą jakich odpowiedzi oczekują od nas. My podejmujemy wyzwania - oferując usługi na najwyższym poziomie. 


Serwis ten używa plików "cookies". Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.