Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się ZDRADA-NIEWIERNOŚĆ PARTNERA – dostarczymy Ci dowody Wywiad gospodarczy Uzyskamy dla Ciebie KAŻDĄ INFORMACJĘ Ochrona VIP

SZYBKI KONTAKT 24/7 :    +48  602 263 233   lub   +48 500 301 768


Detektywa Warszawa - Zdrada / Niewierność Partnera

ZDRADZAJĄCY PARTNER ?  POTRZEBUJESZ DOWODÓW ? 

TO NASZA SPECJALNOŚĆ !

Twoja sytuacja, skoro tu jesteś na pewno nie jest komfortowa. Są tego dwa powody: albo potrzebujesz niezbitych dowodów, że Twój partner życiowy Ciebie zdradza albo masz poważne podejrzenia, że w jej/jego życiu pojawiła się inna osoba, z którą łączy ją/jego coś wiecej aniżeli zwykła znajomość. Zbieranie dowodów w tego typu sprawach to zawsze bardzo indywidualna sprawa - gdyż nie ma dwóch takich samych małżeństw tak samo nie ma dwóch takich samych ludzi. Niezależnie od tego czy jesteś mężem czy żoną, chłopakiem czy dziewczyną zbierzemy dla Ciebie dowody odnośnie wierności drugiej strony, aby Twoje życie mogło toczyć się dalej po właściwych torach w spokoju i bez przeszkód. 

Z doświadczenia wiemy, że bardzo cięzko jest przełamać się, sięgnąć po telefon i umówić na spotkanie z nami w tak prywatnej sprawie. Jednak ten krok należy do Ciebie i dopuki go nie zrobisz będziesz żył/a w niepewności bez niezbitych dowodów. Zgromadzimy dla Ciebie niezbędną dokumentację (zdjęcia,filmy itp.), która pozwoli Ci odzyskać spokój ducha lub też będziesz miał/a niezbite dowody świadczące o zdradzie partnera. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem pozwalającym śledzić cel na odległość, w ruchu dużych miast jak również w zamkniętych pomieszczeniach. W razie potrzeby pojedziemy za naszym celem na drugi kraniec Polski lub Europy - do częstych zleceń należą bowiem przypadki gdy druga strona chce wiedzieć co dzieje się z partnerem np. podczas zagranicznych konferencji lub innych wyjazdów.

 Pamietaj równiez o tym, że tylko licencjonowany detektyw może gromadzić materiał, który będzie wykorzystany w sądzie i tylko licencjonowany detektyw może zeznawać jako Twój świadek. 

Poniżej przedstawiamy najczęstsze według naszych obserwacji zachowania mogące wskazywać na obecność osoby "trzeciej" w związku:

 • Kasowanie historii w telefonie
 • Nie odbieranie telefonu bez wyrażnego powodu
 • Wydatki, które ciężko logicznie wytłumaczyć
 • Wychodzenie w celu odebrania telefonu lub wykonania telefonu
 • "Znikanie z pola widzenia" na kilka godzin
 • Nadgodziny w pracy lub nietypowe zlecenia
 • Nowe konta Email, nowe hasła lub nowe profile na portalach społecznościowych lub też nagłe ich wykasowanie
 • Długie chwile przed komputerem w samotnośc
 • Nagłe stwierdzenia typu "Potrzebuję trochę prywatności!"
 • Nadmierne zainteresowanie naszymi planami na dzień/tydzień
 • Telefony z zastrzeżonego numeru
 • Nie opuszczanie nawet na chwile telefonu
 • Brak lub spadek zainteresowania seksem
 • Stwierdzenia typu "Wydaje Ci się!", "Masz jakieś urojenia!"
 • Jednak bardzo często to intuicja podpowiada, że "coś" się dzieje i z reguły są to trafne podejrzenia

Jednym z najczęściej popełnianych błedów w tego typu sytuacjach są przedwczesne zarzuty bez twardych dowodów w ręku, co sprawia że druga strona staje się bardziej ostrożna i podejrzliwa. Wiadomo w tego typu sytuacjach emocje i nerwy biorą górę. Dlatego bardzo ważne jest aby w miare wcześnie skontaktować się z nami gdyż wtedy możemy udzielić odpowiednich instrukcji w jaki sposób zachowywać się i rozmawiać aby nie wzbudzać podejrzeń co umożliwi nam zgromadzenie odpowiedniego materiału dowodowego.

Dlatego jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia umów się z nami na spotkanie, czy to w naszym biurze czy też neutralnym miejscu a my pomożemy Ci rozwiązać Twoje problemy dostarczając dowody.

Jeśli Twój partner ma dostęp do twojego telefonu postaraj się zadzwonić z neutralnego telefonu gdyż nasze oficjalne numery telefonów można łatwo wyśledzić w sieci, bądż też skontaktuj się z nami za pomocą Formularza kontaktowego określając precyzyjnie czas w jakim my możemy do Ciebie zadzwonić - nasz telefon będzie wykonany z neutralnego numeru bądż też zastrzeżonego. 

 


Serwis ten używa plików "cookies". Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.