Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się ZDRADA-NIEWIERNOŚĆ PARTNERA – dostarczymy Ci dowody Wywiad gospodarczy Uzyskamy dla Ciebie KAŻDĄ INFORMACJĘ Ochrona VIP

SZYBKI KONTAKT 24/7 :    +48  602 263 233   lub   +48 500 301 768


Cennik

W przypadku usług detektywistycznych bardzo ciężko jest dokładnie sprecyzować cennik, gdyż każda sprawa wymaga innego zaangażowania czasu oraz ludzi. W niektórych przypadkach można rozwiązać problem klienta wykonując kilka telefonów, innym razem sprawa wymaga zaangażowania kilku zespołów wywiadowczo-obserwacyjnych przez kilka lub kilkanaście dni. Za każdym razem staramy się dostosować rozwiązania do potrzeb i możliwości klienta. Przedstawiamy klientowi w jaki sposób możemy rozwiązać jego problemy jak również staramy się dostosować do możliwości finansowych klienta. Zapraszamy na spotkanie w którymś z naszych biur oraz rozmowę, gdyż dopiero wtedy będziemy mogli rzetelnie wycenić całkowity koszt danego zlecenia.

W przypadku badań wariograficznych ceny wahają się w przedziale od 300 do 1500 PLN w zależności od liczby osób podlegających badaniu oraz zlóżoności badanych zagadnień.

 


Serwis ten używa plików "cookies". Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.