Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Badania wariograficzne – tzw. Wykrywacz kłamstw- na najnowszej generacji wariografie firmy STOELTING Poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się ZDRADA-NIEWIERNOŚĆ PARTNERA – dostarczymy Ci dowody Wywiad gospodarczy Uzyskamy dla Ciebie KAŻDĄ INFORMACJĘ Ochrona VIP

SZYBKI KONTAKT 24/7 :    +48  602 263 233   lub   +48 500 301 768


Badania wariograficzne warszawa dla firm

Badania wariograficzne w polskich firmach budziły jeszcze kilka lat temu wiele kontrowersji. Jednak przedsiębiorcy widząc ich skuteczność i efektywność wprowadzają je coraz szerzej do swojego port folia narzędzi. Mało kto wie, że w Stanach Zjednoczonych wykonuje się około 300 000 badań rocznie na zlecenie prywatnych przedsiębiorców. Badania przeprowadza się w ramach selekcji kandydatów do pracy, kontrolowania pracowników i jako jeden z warunków uzyskania awansu. Wśród prywatnych pracodawców, którzy najczęściej stosują wariograf są banki i handel detaliczny. Około połowa z 4700 barów McDonalda w USA korzysta z badań wariograficznych przy selekcji kandydatów do pracy.

W naszej ofercie dla klientów biznesowych znajdą Państwo również specjalistyczne badania wariograficzne.

Główne cele badań wariograficznych w pracy z kadrami:

  1. Ustalenie uczciwości i lojalności pracownika.

  2. Ustalenie działań na szkodę pracodawcy takich jak: kradzież, szpiegostwo handlowo-przemysłowe, sabotaż gospodarczy, defraudacja środków, przekazywanie poufnych danych handlowych konkurencji .
  3. Eliminacja ryzyka związanego z niewłaściwym doborem kadr oraz redukcja kosztów związanych z ponowną rekrutacją.
  4. Weryfikacja danych uzyskanych od kandydatów do pracy.
  5. Poszerzenie wiedzy o wcześniejszych wydarzeniach/zachowaniach w stosunku do kandytata ubiegającego się o pracę.
  6. Ustalenie uzależnień(narkotyki,alkohol,leki itp) oraz patologi społecznych niepożądanych u kandydata do pracy.
  7. Odbudowa zaufania w firmie poprzez eliminację wzajemnej nieufności.

Wstępną analizę badań wariograficznych przedstawimy bezpośrednio po badaniu.

W ciągu 48 godzin z każdego badnia sporządzany jest pisemny raport w języku polskim lub angielskim. Również badania wariograficzne mogą być przeprowadzone na życzenie klienta w języku angielskim.

Za nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

 

Badania dla firm prowadzimy zgodnie z obowiązującym prawem, przestrzegając wszelkich wymogów formalnych i proceduralnych.

 

Wymieniliśmy jedynie główne cele badań wariograficznych. Nasze doświadczenie pokazuje , że przedsiębiorcy i osoby odpowiedzialne w firmach za bezpieczeństwo lub rekrutację pracowników znajdują bardzo często inne zagadnienia, w których wariograf (wykrywacz kłamstw) ma zastosowanie. Dlatego też jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje ze strony naszych klientów.

Zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Panstwa pytania i służymy bezpłatną konsultacją.

Badania mogą być przeprowadzone w siedzibie firmy zamawiającej lub w naszych biurach w Warszawie,Katowicach lub Łomży.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami prosimy skontaktuj się z nami za pomocą Formularza Kontaktowego lub zadzwoń 500 301 768 a odpowiemy na wszystkie twoje pytania związane z badaniami wariograficznymi.


Serwis ten używa plików "cookies". Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.